Сірники Україна: різновиди та їх застосування

Сірники – це невід’ємна частина побуту практично кожної людини, вони широко застосовуються у всіх країнах світу – як у повсякденному житті, так і в господарській діяльності. На відміну від більшості господарських товарів, практично завжди купують сірники оптом. Це пов’язано з їх постійним використанням, а також із невисокою ціною на сірники.

Класичний сірник складається із дерев’яної палички та сірчаної головки, обробленої кістковим клеєм. Українські сірники виробляються у невеличкому містечку Березне на Рівненщині, і як деревина для них використовується осика.

Всім відомо, що дерев’яні сірники продають у маленьких картонних коробочках, але не всі знають, що їх там практично завжди 38 штук. В свою чергу, коробочки сірників збираються у блоки по 10 штук – і такий формат користується найбільшою популярністю серед покупців.

На сірку у сірникових головках наносять окислювач – речовину, яка дуже легко віддає кисень і спричиняє горіння сірки. На сьогодні як окислювач використовується виключно KClO3. Підвищення чутливості сірникової голівки до тертя забезпечується додаванням меленого скла. Різне забарвлення головок сірників – коричневе, червоне, синє, зелене – досягається за рахунок додавання органічних барвників. Інколи виробляють сірники з грубого паперу або картону. Тоді пакуються вони у паперові пакетики або книжечки.

Виділяють два основних види сірників: запалювальні і спеціальні. У повсякденному житті найкраще використовувати запалювальні безпечні сірники, які спалахують лише при контакті з намазкою сірникової коробки. Є ще один тип запалювальних сірників – вони загоряються від тертя об будь-яку шорстку поверхню.

Спеціальних сірників виділяють дуже багато видів. Наприклад, штормові або мисливські сірники призначаються для горіння надворі і не тухнуть під дощем і на вітрі. Для розпалювання камінів використовують камінні сірники, які відрізняються від звичайних значно більшою довжиною. Є сигнальні сірники, які можуть горіти полум’ям різного кольору. Фотографічні сірники дають миттєвий дуже яскравий спалах. Термічні сірники при горінні утворюють вищу температуру і при згоранні виділяють більшу кількість тепла. Сірники-свічки мають у своєму складі велику кількість домішок, що значно подовжує час їхнього горіння. Існують і трубочні та сигарні сірники для розкурювання трубок і сигар, а також газові для розпалювання горілок.

Купити сірники оптом в Україні Ви можете на сайті компанії “Гал-Експоторг”. Ми пропонуємо Вам якісні сірники білоруського та українського виробництва за хорошими цінами. Оформити замовлення можна, скориставшись корзиною або зателефонувавши нам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Меню

Меню