Де купити нітритну сіль та які властивості вона має?

Останнім часом широкого застосування у харчовій промисловості набула не тільки сіль харчова, а й нітритна сіль. Її застосовують у складі м’ясних та ковбасних виробів. Адже смак цих виробів після застосування солі стає більш насиченим та апетитним, крім того м’ясо набуває красивого рожевого кольору. Крім того, доведено, що нітритна сіль вбиває бактерії та знижує розвиток ботулізму. Також застосування солі помітно збільшує термін продукції, тому виробникам м’ясних продуктів можна не переживати за збереження товару. Насправді нітритна сіль майже не відрізняється від звичайної кухонної солі, відмінною ознакою є лише наявність нітритів. Зовні ця сіль нагадує цукор, адже має кристалічну форму та навіть солодкуватий смак.

Однак, крім користі, нітритна сіль може принести шкоду, якщо вживати її у великих кількостях, тому варто обмежити вживання до мінімуму, адже це може нанести шкоду вашому організму. Варто відмовитись від нітритної солі людям,які мають зайву вагу, ниркову недостатність, набряки, гіпертонію та проблеми з м’язовим тонусом. У нашій країні гранична допустима доза нітритної солі становить 0,5-0,6% від всієї ваги м’яса або фаршу. У багатьох західних країнах цей показник зменшено в кілька разів. Таке співвідношення не вважається токсичним або шкідливим для організму. Якщо при дотриманні таких параметрів виріб здається несолоним, можна додати звичайної кухонної солі до бажаного результату.

 Отож ми з’ясували в чому полягає користь та шкода застосування нітритної солі. Тепер виникає питання де купити нітритну сіль ?  Пропонуємо вам нітритну сіль від ТОВ “Гал-Ексоторг”. Наша сіль відповідає європейським стандартам якості та рекомендується до застосування у складі м’ясних та ковбасних виробів, адже так ви отримаєте продукти багаті приємним рожевим кольором без утворення темних плям окислення, крім того наша нітритна сіль захистить м’ясо від ботулізму, особливо актуально це для в’яленої риби.

 ТзОВ «Гал-Експоторг» реалізує нітритну сіль та іншу продукцію найвищої якості. Якісні показники солі, яку пропонує компанія, відповідають жорстким вимогам міжнародних стандартів. Завдяки глибокому ступеню очищення солі, вміст сторонніх компонентів у продукті (в порівнянні зі вмістом їх у вихідній сировині) знижено у кілька разів.  Також ми приділили увагу виготовленню упаковки, вона захищає продукт від впливу зовнішніх факторів, світлозахисна алюмінієва упаковка дозволяє зберегти усі корисні властивості нітритної солі.

Тож тепер ви знаєте де купити нітритну сіль. Для замовлення заповніть онлайн-форму або телефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Гарантуємо високу якість та оперативну доставку продукту! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Меню

Меню