Сіль таблетована універсальна – запорука якісного очищення води!

Нині дуже важливим є питання забезпечення населення чистою питною водою. Адже водойми останнім часом все більше потерпають від забруднень. З метою очищення води, хімікі створили спеціальні засоби, що допомагають вирішити цю проблему. До таких засобів відноситься сіль таблетована універсальна. Про переваги та особливості поговоримо у цій статті.

Встановлено, що більш, ніж 65 % води з систем центрального водопостачання мають високий рівень забрудненості та не відповідають санітарним вимогам. Комунальники намагаються вирішити цю проблему за допомогою хлору. Однак дана речовина здатна очистити воду лише частково, тому в такому випадку найкращим варіантом є таблетована сіль.

Переваги використання солі. Сіль у формі таблеток, призначена для м’якого очищення та регенерації іонообмінних смол. Вона є універсальною, тому її застосовують не тільки в побуті, але і в харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості. На відміну від тієї, яку ми використовуємо щодня на кухні, вона не містить добавок проти злежування, йоду і інших всіляких домішок.

Щоб зрозуміти у чому ж полягають основні переваги екстра солі, здійснимо порівняльну характеристику таблетованої та звичайної кухонні солі:

  • на відміну від кухонної, теблетована сіль не містить домішок, які утворюють наліт;
  • столова сіль має завищену концентрацію та негативно впливає на гумові та металеві частинки пристроїв;
  • таблотована сіль має зручну форму, завдяки чому поступово розчиняється у воді та чинить ефективнішу дію;
  • харчова сіль, при частому та неправильному використанню викликає вимивання робочого середовища.

Чому використовують сіль у формі таблетки? Кухонну сіль пресують в формі таблетки, бо ця форма дозволяє забезпечити рівномірне, швидке розчинення солі і її оптимальний контакт з водою. Важливо ще й те, що її не потрібно перемішувати, це значно зекономить витрати вашого часу.

Отож, ми з’ясували, що таблетована сіль у порівнянні із звичайною кухонною є ефективнішою та безпечнішою. Тому, використовуючи якісну таблетовану сіль, ви значно економите на ремонті техніки і заміні фільтрів. При покупці звертайте увагу на оригінальність продукту, це дозволить уникнути підробок і можливих проблем.

Рекомендуємо звернути увагу на якісного виробника “Гал-Експоторг”. У нас купують сіль для підприємств харчової, хімічної, медичної промисловості. Нашими постійними замовниками є підприємства сільського господарства, тваринницьких і птахівничих ферм та комунальники. У наявності лише якісна таблетована сіль “Екстра”, що відповідає міжнародним стандартам.

Бажаєте здійснити замовлення? Тоді скористайтесь кошиком або зателефонуйте за контактним номером , вказаним на сайті. Приємною несподіванкою для вас стануть доступні ціни. Ми зробимо все можливе, щоб ви, звернувшись до нас одного разу, стали нашим постійним клієнтом назавжди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Меню

Меню