Як ефективно використовувати дорожню сіль? 5 порад від експерта

Як тільки в зимові місяці почнуться нічні морози і почнеться найлегший снігопад, можна приступити до роботи з дорожньою сіллю, щоб прибрати сніг з вашого під’їзду або автостоянки. Але які найбільш ефективні способи використання дорожньої солі? Ось кілька важливих порад.

  1. Профілактичне посипання.

Профілактичне посипання – дешевший та ефективний спосіб захистити вашу територію від снігу. Якщо ви чекатимете, поки не випаде сніг, перш ніж починати посипання, то вже занадто пізно. Згодом, коли покриття стане слизьким, вам знадобиться вдвічі більше солі, щоб отримати той же результат. Щоб ваша поверхня була чистою від снігу, краще за все посипати дорожньою сіллю дорогу, дорожнє покриття або парковку до того, як випаде сніг. Так що стежте за прогнозом погоди або своїм погодних додатком!

  1. Розчищення снігу.

Ви були захоплені зненацька несподіваним сніжним дощем, а ваша поверхню вже покрита снігом? В цьому випадку рекомендується очистити сніг перед тим, як приступити до роботи. Таким чином ви отримаєте максимум від кількості використовуваної дорожньої солі.

  1. Виберіть відповідну дорожню сіль.

Чи знаєте ви, що розмір зерен дорожньої солі визначає, як швидко вона почне працювати, і в результаті як швидко (або як повільно) засипана поверхня повністю очиститься від снігу? Дрібні крупинки швидше занурюються в лід, але і швидше втрачають свій ефект. Якщо ви виберете велике зерно, то вам знадобиться трохи більше часу, щоб побачити результат, але ваша територія буде довше залишатися без льоду. Ви можете отримати кращий результат, використовуючи комбінацію дрібної і крупної дорожньої солі.

  1. Рівномірно розподіліть дорожню сіль.

Зазвичай достатньо жмені дорожньої солі на кожен квадратний метр. Також переконайтеся, що ви рівномірно розподілили дорожню сіль по всій поверхні. Для великих поверхонь це займе дуже багато часу, якщо ви посипатимете вручну. В цьому випадку вам краще скористатися піщаною вантажівкою.

  1. Зберігайте дорожню сіль в сухому місці.

Дорожня сіль вбирає вологу, тому важливо зберігати її в сухому місці. Інакше вона почне утворювати грудки. Наприклад, контейнери для дорожньої солі – гарне рішення, якщо сіль буде під рукою протягом всієї зими, щоб ви могли відразу ж використовувати її, коли в ній виникне необхідність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Меню

Меню