Новинка асортименту – сіль таблетована!

Сіль таблетована – це спресована сіль у вигляді таблетки, яка чудово підходить для іонообмінних смол, які необхідні для очищення води. Чому саме форма таблетки? Бо така форма сприяє поступовому розчиненню у воді та зменшенню розмірів до створення необхідної концентрації. Якщо застосовувати звичайну кухонну сіль для такої справи, то на хороший ефект сподіватися не варто. Адже таблетована сіль, на відміну від звичайної кухонної, займає більшу площу. Дуже добре використовувати сіль таблетовану для фільтрів, тому що вона не створюватиме осаду на дні ємності, що може негативно впливати на роботу приладу.

Компанія “Гал-Експоторг” пропонує сіль вітчизняного виробництва та країн близького зарубіжжя. В наявності сіль фасована у мішках по 25 кг сорту “Екстра” (Україна, Білорусь).

Ціну на товар дізнавайтесь у менеджерів-консультантів нашого магазину за номером телефону, що вказаний в контактній інформації. Ми проінформуємо Вас з усіх питань, які Вас цікавлять. Не зволікайте, замовляйте таблетовану сіль у надійного партнера “Гал-Експоторг”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Меню

Меню