Сіль таблетована: особливості використання

Наша водопровідна вода має достатньо низьку якість. Для її покращення можливо використовувати різні методи, зокрема одним з них є застосування таблетованої солі. Для пом’якшення води використовують таблетовану сіль. Процес пом’якшення передбачає насичення її іонами магнію та кальцію. Звісно можна використовувати звичайну розсипну сіль, проте її кристали набагато довше розчиняються та може осідати у вигляді кам’янистого шару.

Її активно використовують у якості фільтруючого матеріалу у системах комплексного очищення та фільтрах-пом’якшувачах води. Основною відмінністю таблетованої солі від звичайної кухонної є її чистота. Оскільки вона не містить жодних домішок, тому є абсолютно безпечною для атоматики фільтра.

Сіль виготовляється у формі таблеток, тому вона надзвичайно зручна для транспортування. Сіль розфасовують у мішки виготовлені з найкращих матеріалів, який забезпечує найкращий режим для правильного зберігання.

Завдяки своїй формі така олія поступово розчиняється до того часу, поки не досягнеться потрібна концентрація регенеруючого розчину. Тому зникає необхідність постійно перемішувати її. Оскільки вона не злежується та не утворюється важкорозчинний осад. Також таблетована сіль може мати білий або прозорий колір. Проте забарвлення зовсім не впливає на швидкість її розчинення. Відсутні будь-які хімічні та фізичні відмінності. Різниця полягає тільки у вартості, оскільки прозора сіль є дорожчою, що зумовлено більш технологічно складним процесом виробництва. Особливо актуальним є використання таблетованої солі для води з високим рівнем жорсткості. Також варто звернути увагу на пакування солі, оскільки поліпропіленові мішки підходять для цього набагато краще.

Сіль таблетована відмінної якості представлена у каталозі компанії «Гал-Експоторг». Приймаємо замовлення з Західною України. Усі представлені товари є сертифікованими. Співпрацюємо з оптовими замовниками. Спосіб доставки визначається індивідуально з кожним замовником. За потреби обов’язково надамо вичерпну консультацію та відповімо на усі запитання. Забезпечуємо максимально швидке виконання замовлень. Чекаємо на Ваші замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Меню

Меню