Сіль йодована як профілактичний засіб проти йододефіциту

Що таке йодована сіль, знає чи не кожен. Адже багато господинь, які знають про особливість цього продукту, вибирають для своїх страв саме йодовану сіль. Чим вона відрізняється від звичайної харчової солі, так це вмістом йоду, який просто необхідний для нашого організму. Його дефіцит може спричинити ускладнення роботи багатьох органів. Передусім йдеться про щитовидну залозу. У всьому світі йодовану сіль вважають хорошим профілактичним засобом йододефіциту. Популярність такого методу профілактики зумовлена ще й вартістю продукту, адже йодована сіль доступна усім верствам населення.

Як визначити, чи вистачає організму йоду? Найкращим варіантом, звичайно, буде звернутися до лікаря і здати необхідні аналізи. Щоправда, існує варіант визначення нестачі йоду в домашніх умовах. Потрібно нанести йод у вигляді решітки на шкіру. Вважається, що за швидкістю зникнення решітки можна визначити, чи достатньо в організмі цієї речовини. Якщо сітка зникає через 2-6 годин, це є ознакою дефіциту йоду. Якщо ж організм насичений йодом, то йодна решітка може протриматися на тілі близько доби.

Якщо нестача йоду в організмі не критична, то можна обійтися без пігулок та інших сильнодіючих препаратів. В такому разі можна обмежитися формуванням правильного раціону, зокрема додаванням у нього таких продуктів, як морепродукти, морська капуста і, звичайно, сіль йодована!

Проте слід пам’ятати, що навмисно збільшувати прийом йодованої солі до максимуму з метою усунення дефіциту йоду НЕ ВАРТО! Потрібно враховувати добову норму харчової солі в організмі, яка становить приблизно 4-6 грамів. Краще просто замініть звичайну харчову сіль йодованою та додавайте в продукти звичними дозами. Це забезпечить поступове поповнення організму недостаючим елементом.

Також варто знати про те, що наш організм засвоює таку кількість солі, яка йому необхідна. Тому про передозування йодом не варто хвилюватись. Навіть якщо вміст йоду у Вашому організмі близький до норми, йодована сіль в жодному разі не завдасть шкоди здоров’ю! Вживайте продукти, які багаті на йод, та будьте здорові!

Сіль йодована – в асортименті товарів компанії “Гал-Експоторг”, яка займається реалізацією різної харчової солі та інших товарів. Оптовий продаж здійснюється від 1 мішка, 1 упаковки, 1 ящика! Вигідні пропозиції чекають на Вас саме тут! Для постійних клієнтів надаються спеціальні пропозиції!

Пам’ятайте, що запаси солі ніколи не бувають зайвими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Меню

Меню